українська російська англійська
Степан Кубів увійшов до складу Національної інвестиційної ради
12.10.2017 | 13:32
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №317/2017 “Питання Національної інвестиційної ради” від 10 жовтня 2017 року, який уточнює організаційні принципи роботи Національної інвестиційної ради і затверджує її склад.

Відповідно до зазначеного Указу до складу Ради увійшов Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

До Національної інвестиційної ради також включені керівники Мінінфраструктури, Мін’юсту, Міненерговугілля. У роботі Ради також будуть брати участь лідери міжнародних компаній та міжнародних фінансових організацій, які активно інвестують в Україну.

Довідково

Національна інвестиційна рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Основними завданнями Ради є розробка пропозицій щодо стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні; формування привабливого інвестиційного іміджу України; формування основних напрямів державної політики поліпшення інвестиційного клімату в Україні; стимулювання іноземних та національних інвестицій в розвиток економіки; вивчення ініціатив та потенційних пропозицій щодо інвестиційних проектів; аналіз проблем, які перешкоджають інвестуванню в економіку України; підготовка пропозицій щодо шляхів їх вирішення, зокрема щодо заходів зі сприяння захисту прав інвесторів; участь в опрацюванні проектів актів законодавства з питань інвестиційної діяльності.

 

 

версія для друку