українська російська англійська
Фонд держмайна активізує роботу з передачі об'єктів для приватизації
12.10.2017 | 13:56
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Фонд держмайна активізує роботу з міністерствами та відомствами відносно передачі підприємств, які знаходяться в їхньому управлінні, але підлягають приватизації.

Про це на засіданні Колегії Фонду повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

Він зазначив, що Фонд держмайна працюватиме з кожним міністерством та відомством конкретно по переліках об‘єктів зі сфери їхнього управління, які можуть бути передані Фонду для приватизації.

«Я особисто зустрінуся з керівником кожного органу. Створимо невеликі, але дієві робочі групи, які будуть постійно працювати над питанням передачі підприємств. Уже наступного тижня відбудеться засідання робочої групи з Міністерством інфраструктури», – наголосив керівник Фонду.

«На засіданнях груп ми будемо опрацьовувати всі проблемні питання передачі об‘єктів, і спільно їх вирішувати», – зазначив Віталій Трубаров.

Раніше він повідомляв, що визначено 389 підприємств, які мають бути приватизовані. Однак по 236 неможливо розпочати приватизацію, оскільки 105 - заборонені до приватизації, 131 - у відомстві міністерств, тобто, не передані до Фонду, 64 об’єкти неліквіди, а інші із боргами під сто відсотків стартової вартості активів.

 

версія для друку