українська російська англійська
Пишаємося Збройними Силами, солдатами й офіцерами, нашою силою духу й жагою до перемоги! - Міністр оборони України
13.10.2017 | 15:14
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Напередодні свята Дня захисника України Міністр оборони Степан Полторак привітав особовий склад.

«За кілька років це свято для нас стало головним святом країни, для тих, хто обрав для себе головним завданням життя – захищати Батьківщину, – сказав Міністр оборони України. – Події останніх років показали нам, що захисник – це не лише чоловіча справа. Зі зброєю в руках, хто з медичною сумкою, хто у штабі, а хто в операційному кабінеті або на інших посадах нарівні з чоловіками жінки наближають нас до Перемоги.

Звертаючись до присутніх, генерал армії України Степан Полторак наголосив, що за останні роки вдалося втілити багато позитивних змін, але ще більше задань – попереду.

«Ми пройшли нелегкий шлях, але пройшли його ефективно. Вітаю кожного від солдата до сержанта, від молодшого офіцера до генерала за абсолютну відданість, мужність та героїзм! Пишаємося Збройними Силами, пишаємося солдатами й офіцерами, нашою силою духу й жагою до Перемоги», – наголосив Міністр оборони України.

Також глава оборонного відомства висловив вдячнність начальнику Генерального штабу, командувачам видів і родів військ, командирам з’єднань та військових частин, солдатам і сержантам.

«Ворог розраховував «малою кров’ю» пройти по Україні та завдяки вашій наполегливій праці, ми дали гідну відсіч. Переконаний, завдяки вашій рішучості та сміливості, агресор з соромом піде з нашої країни», – підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку