українська російська англійська
Поранених українських військових відвідав Маршал Сенату Республіки Польща Станіслав Карчевський
13.10.2017 | 18:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

13 жовтня представники делегації Республіки Польща на чолі із Маршалом Сенату Станіславом Карчевським, а також  голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична відвідали Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, що у Харкові.

Іноземні гості ознайомилися з діяльністю військово-медичної установи, оглянули палати та поспілкувалися з пораненими військовослужбовцями.

«На Донбасі ви захищаєте не лише Україну, а й усю Європу. Ми вами пишаємося», – зазначив у своєму звернені до військових Станіслав Карчевський.

Також польська сторона передала харківським військовим медикам низку медичне обладнання для потреб Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

«Польща та польський уряд вважають, що безпека - це найвищий пріоритет. Ми підтримуємо Україну і будемо надалі підтримувати. Польща буде заохочувати інші європейські країни до утримання санкцій проти Росії - аж доки не будуть виконані Мінські домовленості», - відмітив Маршал Сенату Республіки Польща.

За словами Станіслава Карчевського, на сьогодні Польща надала допомогу українській стороні в розмірі близько 100 мільйонів євро і вона буде продовжуватися.

Окрім цього, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична вручила державні нагороди – ордени “За мужність” ІІІ ступеня підполковникам медичної служби Єгору Мілякову та Віктору Клапчуку.

 

версія для друку