українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування
14.10.2017 | 09:09
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 20/95; «Мар’їнка» – 40/100; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 30/30.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 41,2 тисячі осіб та 5,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9100 осіб та 1160 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9730 осіб та 1755 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8115 осіб та 1495 транспортних засобів;

«Гнутове» –  5080 осіб та 1225 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9210 осіб.

У КПВВ «Майорське» прикордонним нарядом Краматорського загону виявлено ознаки часткової підробки паспортного документу у громадянки України, яка прямувала до непідконтрольної території. Порушницю передано співробітникам Національної поліції.

Два автомобілі, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями, виявили прикордонники Луганського та Краматорського загонів. Транспортними засобами намагалися через КрП «Шахта Родина» та КПВВ «Мар’їнка» незаконно перевезти 381 пачку цигарок з акцизною маркою так званої «ЛНР» та одяг на суму більше 20 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували чотири випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

 

версія для друку