українська російська англійська
Ігор Жданов привітав від імені Уряду військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції, СБУ у Донецькій області
17.10.2017 | 10:34
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У День захисника України Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав від імені Уряду військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Служби безпеки України у Донецькій області.

Урочистості з нагоди свята відбулись у місті Бахмут, де молодіжні колективи організували урочистий концерт для наших захисників. Офіцерів, солдатів та волонтерів також нагородили медалями, грамотами та відзнаками за зразкове виконання своїх обов'язків і допомогу армії. Усі, хто піднімався на сцену в цей вечір, говорили про значне підвищення боєздатності нашого війська та готовність дати рішучу відсіч ворогу в разі загострення ситуації.

«Бажаю захисникам України миру через перемогу. Упевнений, мир прийде на українську землю на наших умовах, і ми разом з волонтерами будемо приїжджати вже не на лінію розмежування, а на державний кордон Незалежної України з Росією», - зазначив Ігор Жданов, вітаючи військовослужбовців.

Крім цього, Ігор Жданов відвідав розташування 42 батальйону, де передав допомогу, зібрану волонтерською групою.

Напередодні свята, 13 жовтня, Ігор Жданов, разом із головою Донецької військово-цивільної адміністрації, відкрив у Костянтинівці пам'ятний знак загиблим за Незалежність України.

 

версія для друку