українська російська англійська
На Харківщині відбулася третя Всеукраїнська акція "Покрова Героїв"
17.10.2017 | 17:53
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 жовтня, напередодні Дня козацтва, Дня захисника України, 75-річчя УПА, Міністерство молоді та спорту у співпраці з Управлінням молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, ГО "Адаптаційний центр" та МГО "Обласний центр волонтерів" провели у Харківській області Всеукраїнську акцію "Покрова Героїв".

Захід вже став традиційним – у 2015 році він відбувся вперше, у Донецькій області, у 2016-му – на Донеччині.

Участь у акції взяли  представники структурних підрозділів із питань молоді та спорту обласних державних адміністрацій, відповідальні за реалізацію політики національно-патріотичного виховання у відповідному регіоні, представники органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, які долучаються до проведення заходів національно-патріотичного виховання.

Крім семінарів і тренінгів, учасники заходу долучились до святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва на Харківщині. А саме – взяли участь у відкритті пам’ятної дошки на честь воїнів УНР, що боролися проти більшовицької агресії, грудень 1918 року), у смт Козацька Лопань, що знаходиться на кордоні з Російською Федерацією.

Цього року під час акції відбулася робота у секціях – «Національно-визвольна боротьба Українського народу: «Від козацтва до сучасності», «Козацька виховна система, зміст виховного ідеалу. Елементи національно-патріотичного виховання в ході проведення» на прикладі роботи ГО «Пласт»; "Шляхами предків. Пам’ятні місця Харківщини, які відображають боротьбу українського народу з загарбниками», а також «Сучасні методи підготовки громадян до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України».

Крім того, у рамках Всеукраїнської Акції відбулося засідання Координаційної Ради з національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації. Участь у засіданні взяв начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович.

«Наше завдання, щоденно нагадувати країні-агресору, що Україна має власну національну історію війська, яке боронило державну незалежність України, у всіх куточках нашої країни. Що схід і південь України мають визначні історичні події, пов’язанні з відстоюванням української державності», - наголосив Микола Ляхович.

Всеукраїнську акцію «Покрова Героїв» у 2018 році планується провести у Луганській області.

 

 

 

версія для друку