українська російська англійська
Бюджети Хмельниччини в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв отримали 225,43 тис. грн
18.10.2017 | 10:45
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 225,43 тисячі гривень.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано більше 16 млн гривень. З них на рахунках обласної ради – 945,16 тис. гривень, міст обласного значення – 217,38 тис. гривень, районних рад – 2,7 млн гривень, сільських, селищних і міських рад – 12,3 млн гривень.

Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн), Хмельницького (1,8 млн), Кам’янець-Подільського (1,3 млн), Ярмолинецького (1,1 млн) районів Хмельницької області.

 

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку