українська російська англійська
Відшкодування втрат на суму понад 27 млн грн забезпечили аудитори Черкащини за 9 місяців 2017 року
18.10.2017 | 12:50
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-вересня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 27,2 млн грн. 

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 56 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 22 досудових розслідування.

За вчинені фінансові порушення 183 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 48 – до дисциплінарної та матеріальної, чотирьох посадових осіб звільнено із посад.

У 151 випадку до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшено бюджетні призначення.

 Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 127 млн грн.

 

версія для друку