українська російська англійська
Державний секретар обговорив з експертами хід проведення реформи державного управління в Мінсоцполітики
18.10.2017 | 17:52
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

18 жовтня Державний секретар Міністерства соціальної політики Віктор Іванкевич провів робочу зустріч з представниками Дорадчої групи ЄС з питань реформування державного управління та представниками Європейського Союзу.

Учасники зустрічі обговорили поточний стан процесу набору на посади фахівців з питань реформ та питання переходу від чинної до передбаченої організаційної структури, а також поділилися баченням щодо проміжних цілей та очікуваних результатів проведення реформи.

“Станом на сьогодні тривають конкурси на посади фахівців з питань реформ, а саме на посади керівників директоратів. Хочу відзначити високий фаховий рівень багатьох конкурсантів, а тому, крім визначення найкращих кандидатур для обіймання зазначених посад, перед нами стоїть ще одне важливе завдання – у майбутньому залучити тих кваліфікованих спеціалістів, які не подолають вимоги конкурсу на керівні посади, до відбору на посади експертів”, - заявив Віктор Іванкевич.

У свою чергу представники Європейського Союзу відзначили ґрунтовний підхід Міністерства соціальної політики до реформування. За їхніми словами, обрана Міністерством модель управління найближче відповідає тій, яка була запланована експертами.

 

версія для друку