українська російська англійська
Голова Держенергоефективності закликав ОСББ та ЖБК проводити комплексну термомодернізацію будинків
19.10.2017 | 09:32
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Під час Другого муніципального форуму «Енергоефективна столиця» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав ОСББ та ЖБК проводити комплексну термомодернізацію будинків.

«Ми пересвідчилися в успішності програми. Завдяки «теплим кредитам» кожне домогосподарство, кожне ОСББ має можливість утеплити свої оселі, зменшити енергоспоживання і як мінімум вдвічі менше платити за комунальні послуги», – наголосив Голова Агентства. 

Надзвичайно активними учасниками програми стали ОСББ. Так, у 2017 році понад 600 ОСББ залучили 133 млн грн «теплих кредитів», що вдвічі більше, ніж у 2016 році. Загалом з початку дії програми нею скористалося більше 1200 ОСББ та ЖБК на суму 210 млн гривень.

«Особлива подяка тим міським головам, які у свій час підтримали Агентство, підписали з нами меморандум і взяли на себе зобов’язання співфінансувати «теплі кредити». Так, наприклад, Держенергоефективності компенсує ОСББ від 40% до 70% суми кредиту, а місто Київ – ще 30%.  Фактично весь «теплий кредит» київським ОСББ допомагає сплатити держава. У результаті мешканці будинку отримують менші комунальні платежі та утеплені квартири», – додав Сергій Савчук.

Голова Держенергоефективності закликав присутніх на форумі представників ОСББ та ЖБК дбати про своє житло та проводити комплексну термомодернізацію будинків.

версія для друку