українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів нараду з актуальних питань діяльності заповідника "Гетьманська столиця" в Батурині
19.10.2017 | 14:58
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

За дорученням Прем’єр-міністра України Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів нараду з актуальних питань діяльності Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», що знаходиться в Батурині Чернігівської області.

У нараді взяли участь керівництво Мінкультури, Фонду держмайна, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Чернігівської облдержадміністрації, Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Зокрема, учасники обговорили шляхи розв’язання актуальної проблеми передачі в державну власність об’єктів комплексу Цитаделі Батуринської фортеці з віднесенням їх до сфери управління Мінкультури на баланс заповідника.

За результатами наради буде напрацьовано урядове рішення, яке передбачатиме конкретні заходи, відповідальних та строки виконання завдань, спрямованих на розв’язання проблеми, що стримує розвиток Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Нагадаємо, Цитадель Батуринської фортеці відтворена в 2008 році на високому мисі лівобережної тераси р. Сейм. На цій території загалом відтворено 11 об’єктів, вони розміщені на своїх історичних місцях, які виявили і дослідили археологи.

 

версія для друку