українська російська англійська
За 9 місяців 2017 року аудитори Дніпропетровщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28 млн грн
19.10.2017 | 18:03
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-вересня 2017 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 28 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ прийняли 97 управлінських рішень.

Правоохоронним органам передано матеріали 54 ревізій, перевірок державних закупівель та один звіт про результати державного фінансового аудиту. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 46 досудових розслідувань та вручено 18  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Перед органами прокуратури об’єкт контролю ініціював пред’явлення до суду 68 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано 46 таких заходів впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку призупинено бюджетні асигнування, ще трьом об’єктам контролю зменшено бюджетних призначень на суму майже 1,5 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 103 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 60 – до дисциплінарної та матеріальної, 10 осіб звільнено із посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано вісім інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 20,5 млн грн.

 

версія для друку