українська російська англійська
У Вінниці завершилися змагання на кращий підрозділ з метрологічного забезпечення
19.10.2017 | 18:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 жовтня, у Вінниці на базі підрозділу Об’єднаного Центру метрологічного забезпечення Збройних Сил України Озброєння ЗС України завершився фінальний етап конкурсу на кращий підрозділ з метрологічного обслуговування.

У цьому зборі, який проводився вперше, взяли участь представники чотирьох метрологічних військових частин з різних областей України. За умовами конкурсу учасники змагались у чотирьох номінаціях: метрологічне обслуговування, в ході якого відпрацьовувалось розгортання робочих місць та проведення повірки різних вимірювальних приладів; професійна підготовка, де військовослужбовці практично розгортали (згортали) пересувну лабораторію вимірювальної техніки КРИЛ-2, а також фізична підготовка та тактична медицина.

За словами голови конкурсної комісії, заступника начальника Центрального управління метрології і стандартизації Збройних Сил України Озброєння ЗС України полковника Юрія Бодака, саме такий підбір конкурсних завдань був не випадковим, а цілком обґрунтований сферою діяльності військових метрологів, ще й з урахуванням досвіду роботи у районі проведення антитерористичної операції. До речі, переважній більшості учасників доводилось виконувати завдання у зоні ведення бойових дій.

«Хоч у такому форматі конкурс проводився вперше, ми бачимо в ньому важливість та велику користь з багатьох причин. По-перше, у ньому мають змогу брати участь найкращі фахівці, для яких обмін досвідом та практичними навичками є важливим кроком на шляху професійного зростання. По-друге, ми побачили величезний потенціал, бажання вдосконалюватись у молодих спеціалістів, нинішніх лейтенантів. У них горять очі, вони переживають за свою справу та прагнуть навчатись новому. Тому дуже добре, що відтепер подібні змагання стануть регулярними і проводитимуться щороку», - підсумовуючи зазначив полковник Юрій Бодак.

Щодо результатів нинішніх змагань, то конкурсна комісія визначила переможцем команду метрологів зі Львова, яка отримала перехідний кубок.

Як повідомив заступник начальника Центрального управління метрології і стандартизації Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України полковник Юрій Бодак, метрологічні частини будуть опановувати й новий напрямок роботи з обслуговування і ремонту високоточної зброї. Задля цього вводяться в штат нові відділи, триває робота з обладнання цехів, робочих місць, проводиться підготовка особового складу. У цьому українським метрологам надають допомогу закордонні партнери.

 

версія для друку