українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Президентом та Прем'єром Азербайджану
19.10.2017 | 19:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Під час офіційного візиту в Азербайджан Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Президентом країни Ільхамом Алієвим. Учасники зустрічі обговорили питання двосторонніх відносин між країнами і погодилися, що необхідно продовжувати стратегічний діалог на політичному рівні.

У 2016 році за обсягами торгівлі товарами з Україною Азербайджан займав 5 місце серед країн СНД (після Російської Федерації, Білорусі, Казахстану та Молдови), тому важливо зберігати і розвивати економічне партнерство. За результатами розробки проекту Експортної стратегії України, вираховано, що Азербайджан  входить до переліку країн, з якими Україна недоторговує, що робить його перспективним ринком збуту

Тому Степан Кубів також зустрівся з Прем’єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде, щоб обговорити перспективи політичного співробітництва та потенційні інвестиційні проекти між країнами.

Перший віце-прем’єр-міністр зустрівся з Міністром економіки Азербайджану Шахіном Мустафаєвим, обговоривши напрямки економічного співробітництва та промислової кооперації. В ході переговорів Степан Кубів підкреслив, що “для України Азербайджан - це не тільки важливий торговельний партнер, але і незамінний хаб для виходу на ринки Азійських країн. Транзитний потенціал Азербайджану в напрямках Захід-Схід та Схід-Захід важко переоцінити”. 

 

версія для друку