українська російська англійська
Нове публічне адміністрування в Міненерговугілля: процес реформи триває
19.10.2017 | 19:39
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України в.о. державного секретаря Ю. Підкоморна зустрілася з представниками Дорадчої Групи ЄС з питань реформування державного управління.

Під час зустрічі обговорили низку питань реформи державного управління та виклики, які стоять перед конкурсною комісією.

Юлія Підкоморна поінформувала, що Міненерговугілля очікує на прихід кандидатів високої якості. Наразі триває конкурс, і перші 2 дні тестування, у якому взяли участь кандидати на директорів двох директоратів, показали, що кандидати мають добру підготовку, оскільки всі успішно склали тести. «Люди, які беруть участь у конкурсі, очевидно, добре розуміють важливість завдань Міністерства та необхідність мати високий рівень знань», - наголосила в.о. державного секретаря.

Зарубіжних гостей цікавила подальша співпраця сформованих директоратів з департаментами Міненерговугілля. У цьому контексті Ю. Підкоморна зазначила: «Ми максимально спрогнозували функції на перехідний період, щоб забезпечити ефективну та результативну співпрацю для виконання завдань Міністерства». Також повідомила, що директорати будуть забезпечувати формування політики, а департаменти здійснюватимуть поточну операційну роботу.

«Усі працівники Міненерговугілля були поінформовані про можливість взяти участь у конкурсі та залучитися до процесу реформування. У нас є чітке розуміння співпраці: ми працюємо на один результат, на галузь, на державу», - зауважила Ю. Підкоморна.

Також в.о. державного секретаря поінформувала про забезпечення щільної комунікації з ЄС, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, системи навчань для конкурсних комісій, що дало можливість організувати процес конкурсного відбору  на високому рівні. Наразі конкурси тривають.

Сторони обговорили кроки щодо подальшої співпраці, зокрема щодо участі в розробленні положень про директорати тощо. 

 

 

 

 

версія для друку