українська російська англійська
Голова Держенергоефективності та Посол Португалії в Україні опрацювали питання співпраці України та Португалії у сфері відновлюваної енергетики
20.10.2017 | 09:47
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Під час зустрічі з Послом Португалії в Україні Кріштіною Алмейда Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував успіхи у розвитку відновлюваної енергетики за останні три роки та потенціал залучення інвестицій, у тому числі, з боку португальських компаній.

У свою чергу, Кріштіна Алмейда розповіла про здобутки Португалії у «зеленій» енергетиці та зацікавленість компаній в українському ринку. Наразі в Португалії відновлювана енергетика займає значну частку в енергобалансі. Зокрема, за даними Eurostat, більше 50% електроенергії в країні виробляється з «чистих» джерел. Однак представники бізнесу прагнуть збільшувати потужності. Вже сьогодні компанії активно цікавляться розширенням ринку «зеленої» енергетики і оцінюють можливості роботи в Україні.

У ході перемовин Голова Агентства звернув особливу увагу на Інтерактивну карту проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні – UA MAP (http://www.uamap.org.ua).

За підсумками зустрічі сторони домовилися продовжити співпрацю. Агентство надасть для детального вивчення актуальну інформацію щодо діючих законодавчих стимулів та потенційних проектів «чистої» енергетики. Також сторони опрацюють питання підписання меморандуму про співпрацю України та Португалії у сфері відновлюваної енергетики.

 

версія для друку