українська російська англійська
Уряд розглядає можливості збільшення потужностей вітчизняних АЕС з метою нарощування виробництва енергії для власних потреб та експорту, - Володимир Гройсман
20.10.2017 | 11:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України в рамках виконання затвердженої Енергетичної стратегії до 2035 року послідовно й наполегливо працює над збільшенням потужностей українських атомних станцій з метою забезпечення власних енергопотреб і виходу  на експорт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

Глава Уряду нагадав, що у вересні в Харкові були підписані великі угоди з американськими партнерами на понад 5 млрд грн по проектах модернізації обладнання АЕС. «Зараз ми працюємо над Європейським енергомостом. Думаю, що з 2021 року ми зможемо перейти до добудови блоків. Це наш план, серйозно цим займаємося, робимо все, аби атомна енергетика була безпечна, а потужностей вистачало для власних потреб та експорту електроенергії. Це буде робити економіку більш стійкою та розвинутою», - сказав Володимир Гройсман .  

 

 

 

версія для друку