українська російська англійська
Степан Кубів розпочав офіційний візит до Азербайджану
19.10.2017 | 13:38
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 жовтня, розпочався офіційний візит Першого віце-прем’єр міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва до Азербайджану. У складі української делегації також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Азербайджан - важливий торговельний партнер України. За 7 місяців 2017 товарообіг між країнами склав  $ 390,76 млн, тобто зріс у 2,6 раза у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому експорт склав $190,36 млн, збільшившись на 50,0%. За 6 місяців  2017 р. Україна посіла 6 місце серед усіх торговельних партнерів Азербайджану.

Україна зацікавлена у співпраці з Азербайджаном у паливно-енергетичній, транспортній, промисловій і науковій сферах. У рамках свого офіційного візиту Степан Кубів узгодить деталі Проведення 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, що має відбуватися у Києві  2018 році.

У програмі візиту Степана Кубіва також передбачено зустрічі з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, Прем‘єр-міністром Артуром Расі-заде,  Міністром економіки Шахіном Мустафаєвим, українською діаспорою, а також круглий стіл з підприємцями Азербайджану. Крім цього, планується підписання двох документів: 1)  договору про співробітництво між «Українським інститутом вина» і Азербайджанським науково-дослідним інститутом виноградарства та виноробства, 2) меморандуму про взаєморозуміння між «Азербайджанською інвестиційною компанією» і українським «Підприємство по виробництву інсулінів «Індар».

 

 

 

версія для друку