українська російська англійська
Американські військові сапери-інструктори готові ділитися власним досвідом з українськими колегами
21.10.2017 | 11:37
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у місті Кам’янець-Подільський, відвідала делегація Збройних Сил США.

Голова делегації містер Марк Венеріс, який є представником Програми гуманітарного розмінування командування ЗС США в Європі зазначив, що вже давно мав бажання ознайомитись з відомим йому Центром, який готує фахівців з розмінування не лише для потреб власних Збройних Сил, але й для армій інших країн світу.

Іноземні гості дізналися про завдання та призначення Центру розмінування, відвідали його підрозділи, ознайомилися із спроможностями, матеріально-технічною базою, яку фахівці з розмінування використовують і під час навчання, і для виконання бойових завдань.

Результатом зустрічі стала домовленість про поглиблення двосторонньої співпраці щодо підготовки американськими інструкторами фахівців Центру розмінування (інструкторів з досвідом) за напрямком сапер (розмінування) в рамках гуманітарного розмінування, надання необхідного обладнання для даної підготовки з подальшою його передачею в підрозділи Центру для навчання та виконання завдань.

версія для друку