українська російська англійська
Офіс зв'язку НАТО в Україні провів семінар на базі Національної академії сухопутних військ
21.10.2017 | 13:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

20 жовтня в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Офіс зв’язку НАТО в Україні провів семінар у рамках Ініціативи НАТО.

Головною метою семінару є підвищення обізнаності науково-педагогічних працівників та курсантів вищих військових навчальних закладів у сфері розбудови цілісності, виховання доброчесності та боротьби з корупцією. А сама програма заходу включає презентаційні лекції з можливістю подальшого обговорення та запитань з аудиторії. Зокрема, на розгляд учасників винесено наступні теми: “Цілісність, прозорість та відповідальна звітність в управлінні персоналом”, “Цілісність, прозорість та відповідальна звітність в управлінні фінансовими ресурсами” та “Будування цілісності та виховання доброчесності в операціях з підтримання миру”.

За словами організаторів семінару, здійснення таких заходів надасть можливість включити “Програму з розбудови цілісності, виховання доброчесності та боротьби з корупцією в оборонному секторі” до навчально-виховного процесу у вищих військових навчальних закладах.

 

версія для друку