українська російська англійська
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бере участь у Середземноморській конференції ОБСЄ
24.10.2017 | 11:07
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бере участь у Середземноморській конференції ОБСЄ, присвяченій питанням безпеки та співробітництва в часи значних переміщень мігрантів та біженців (24-25 жовтня 2017 року м.Палермо, Італія).

Виступаючи на сегменті високого рівня, Павло Клімкін поінформує спільноту ОБСЄ про серйозні безпекові та гуманітарні загрози, у тому числі проблеми внутрішньо переміщених осіб, які постали перед Україною у зв’язку зі збройною агресією РФ проти нашої країни, а також заходи, що вживаються українською владою з метою їх подолання та запобігання міграційним ризикам для країн-сусідів.

У рамках участі у Конференції Міністр закордонних справ України планує провести низку важливих двосторонніх зустрічей, зокрема пов’язаних  з майбутнім Італійським головуванням у ОБСЄ, а також главами зовнішньополітичних відомств держав-учасниць та середземноморських партнерів ОБСЄ.

Конференція є важливою платформою щодо розвитку діалогу та співпраці між державами-учасницями та середземноморськими партнерам по співробітництву ОБСЄ. Захід надасть можливість учасникам обговорити комплекс питань, пов’язаних із зростанням міграційних потоків і потоків біженців, а також обмінятися досвідом й найкращою практикою в цій сфері.

 

версія для друку