українська російська англійська
Павло Розенко: Процес трансформації пенсійної системи лише розпочався
25.10.2017 | 11:37
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Нещодавно прийняті Парламентом законопроекти щодо пенсійної реформи – це лише початок трансформації пенсійної системи. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Пенсійна реформа не зупиняється, ми будемо рухатися далі. Перед нами дуже багато амбітних завдань і осучаснення пенсій – лише один з етапів проведення повноцінної реформи. Далі ми будемо формувати підходи до пенсійного забезпечення військовослужбовців, запроваджувати нові підходи до тих людей, які виходили на пенсію за спеціальними законами», - сказав він.

Павло Розенко підкреслив, що з 1 січня 2019 року повинен запрацювати накопичувальний рівень пенсійного забезпечення, що дозволить у майбутньому отримувати пенсію вже з трьох джерел, а не з одного, як зараз.  «Перед нами стоїть завдання запустити з 1 січня 2019 року накопичувальну пенсійну систему. І українці нарешті матимуть можливість отримувати у майбутньому пенсію з трьох джерел – солідарної системи, накопичувального рівня і недержавних пенсійних фондів», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

«Зараз ми знаходимось у процесі трансформації пенсійної системи від радянського типу до сучасної європейської моделі, яка в майбутньому вже буде трирівневою», - наголосив Павло Розенко.

 

версія для друку