українська російська англійська
Уряд вжив заходів для підвищення ефективності роботи Українського фонду соціальних інвестицій
25.10.2017 | 13:16
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

На сьогоднішньому засіданні, 25 жовтня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про внесення змін до Положення про Український фонд соціальних інвестицій”.

Зазначеною постановою передбачено розширення сфери діяльності Українського фонду соціальних інвестицій з метою узгодження Положення про Український фонд соціальних інвестицій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 № 740, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 „Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги” та від 27.01.2016 № 70 „Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями”.

Український фонд соціальних інвестицій було створено у 2000 році в рамках проекту Світового банку. На сьогодні цей Фонд є виконавцем проектів міжнародної технічної допомоги, яка надається Урядом Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW).  

версія для друку