українська російська англійська
Необхідно чітко дотримуватися процедури та забезпечити прозорість конкурсів на нові посади держслужби, - Олександр Саєнко
25.10.2017 | 16:54
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Сьогодні на засіданні Уряду Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко наголосив, наскільки важливо дотримуватись Порядку проведення конкурсів на посади фахівців з питань реформ, адже він розроблений таким чином, щоб забезпечити прозорість та справедливість відбору.

"За підтримки ЄС ми розпочали масштабну реформу державного управління. Розробили якісну та прозору процедуру конкурсного відбору для того, щоб посилити якість кадрового складу міністерств. Саме реформовані вони мають стати драйверами всіх урядових реформ. Для нас дуже важливо зберегти суспільну довіру до конкурсів як зі сторони громадськості, так і міжнародних партнерів", - наголосив Олександр Саєнко.

"Ми відчули, що система опирається цим змінам. Є міністерства, які працюють дуже якісно і не мають жодного нарікання. Але є й міністерства, де чиниться опір реформі та спроби залишити систему закритою і не дати впровадити зміни", - додав він.

Олександр Саєнко також наголосив, що за процесом конкурсного відбору здійснюється моніторинг із залученням міжнародних експертів. За його результатами буде сформовано звіт, який міститиме інформацію про деталі проведення конкурсів у кожному міністерстві.

Для підтримки кандидатів на нові посади держслужби створено гарячу лінію.

Телефонуйте в робочі дні з 08:00 до 20:00 за номером: 044 256 00 36.

 

 

 

версія для друку