українська російська англійська
2-3 листопада - міжнародний семінар щодо сприяння імплементації резолюції РБ ООН в контексті еволюції викликів та ризиків, пов'язаних з розповсюдженням зброї масового знищення
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

2-3 листопада 2017 р. за ініціативи МЗС України відбудеться міжнародний семінар «Сприяння ефективній імплементації резолюції РБ ООН 1540 (2004) в контексті еволюції викликів та ризиків, пов’язаних з розповсюдженням зброї масового знищення (ЗМЗ)».

Зазначений захід відбудеться у співпраці та за підтримки Управління ООН з питань роззброєння (UNODA) та Секретаріату ОБСЄ.

Основною метою семінару є здійснення комплексної оцінки еволюції сучасних викликів і загроз у сфері нерозповсюдження ЗМЗ в контексті нещодавно оприлюдненого Всеохоплюючого огляду реалізації резолюції 1540, схваленого резолюцією РБ ООН 2325 (2016), а також вироблення механізмів практичної та оперативної взаємодії держав, міжнародних та регіональних організацій з метою належного реагування на них.

Очікується, що участь у семінарі візьмуть представники близько 46 держав та низки міжнародних організацій (МАГАТЕ, ПК ОДВЗЯВ, ОБСЄ, ОЗХЗ, ВООЗ, Всесвітньої митної організації, Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин тощо).

Місце проведення: Готель «Опера», вул. Б.Хмельницького 53, м. Київ, Україна.

Час проведення: 2-3 листопада 2017 р.

Он-лайн реєстрація учасників заходу за посиланням:

https://www.un.org/disarmament/registration/

 

версія для друку