українська російська англійська
Мінгрегіон і IDLO розроблятимуть містобудівний кодекс, - Геннадій Зубко
26.10.2017 | 16:28
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Розробка містобудівного кодексу та Концепції публічного управління в галузі будівництва, спрощення процедур закупівель будівельних робіт за бюджетні кошти, розвиток системи надання адмінпослуг - це нові напрямки співпраці Мінрегіону та Міжнародної організації права розвитку (International Development Law Organization - IDLO) у 2018 році.

Про це за результатами зустрічі з Генеральним директором IDLO Айрін Хан та директором IDLO в Україні Леваном Дучідзе повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«З жовтня 2016 року Мінрегіон почав працювати з IDLO над впровадженням заходів у рамках урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції». В рамках проекту міжнародної технічної допомоги експерти організації надають фахові консультації з розробки нормативно-правової бази щодо дерегуляції у будівельній галузі та перегляду ДБН. Продовжуємо співпрацю і у наступному році й розширюємо спектр експертної допомоги», - зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, IDLO є єдиною міжнародною міжурядовою організацією, яка наділена мандатом утвердження принципів верховенства права. Наразі IDLO працює більш ніж у 90 країнах у сфері законності, зміцнення інститутів влади, доступу до правосуддя та сталого розвитку.

 

версія для друку