українська російська англійська
Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій
27.10.2017 | 12:37
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

27 жовтня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій.

Учасники засідання заслухали інформацію представників відділу пошуку управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ та Українського інститут національної пам’яті щодо результатів пошуку та ідентифікації тіл загиблих учасників АТО та увічнення пам’яті загиблих бійців.

«Робота з увічнення пам’яті загиблих внаслідок російської військової агресії є надзвичайно важливою Відшукати усіх загиблих захисників України та гідно увічнити їх пам'ять – це наш обов’язок», - наголосив Павло Розенко у ході засідання.

Члени міжвідомчої комісії також розглянули деякі аспекти українсько-польських відносин у сфері увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій.

«Надзвичайно важливо, щоб реалізація усіх проектів у сфері увічнення пам’яті відбувалася виключно у правовому полі», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

За результатами засідання, центральні та місцеві органи виконавчої влади отримали відповідні доручення.

 

версія для друку