українська російська англійська
Геннадій Зубко пообіцяв громаді Славутича допомогу
27.10.2017 | 13:07
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Спроба поставити Уряд і громаду перед вибором: виплата людям зарплат або погашення заборгованостей за газ є виявом управлінської імпотенції. Адже підготовка до опалювального сезону починається 15 квітня, одразу після завершення попереднього сезону, а не 15 жовтня.

Так Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував у ході селекторної наради ситуацію в місті Славутич, де опалювальний сезон не розпочато вчасно.

За його словами, влада міста мала час, аби визначитися, чи вистачає їм коштів для старту опалювального сезону, і чи потребують вони допомоги Уряду.

«Факт доходів за 9 місяців міста Славутич складає 115 млн гривень. Збільшення за рік склало 15 млн гривень. Аби запустити опалювальний сезон у місті, потрібно 15 млн. Місто мало необхідні ресурси. А тепер Ви, як міський голова, за рахунок управлінської кризи фактично шантажуєте Уряд і власну громаду невиплатою заробітної плати. Вважаю, Вам треба подати у відставку з посади мера», - звернувся Геннадій Зубко до міського голови Славутича Юрія Фомічова.

Геннадій Зубко звернувся до нього із проханням підготувати доповідну щодо ситуації у місті. Він наголосив, що обласна прокуратура має з’ясувати, куди витрачено 115 млн гривень із бюджету міста, і яким чином неналежне виконання обов’язків міським головою може вплинути на надзвичайні наслідки цієї ситуації.

Він зауважив, що Уряд надав органам місцевого самоврядування списати штрафи і пені, але це не означає, що ті не повинні виконувати графіки попередніх зобов’язань. «Питання життєзабезпечення людей для Уряду першочергове. Ми будемо працювати, аби допомогти громаді коштами із резервного фонду, з огляду на те, що Славутич – місто у зоні відчуження», - підкреслив Геннадій Зубко.

 

 

версія для друку