українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем автомобіліста і дорожника
29.10.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом!

Для успішного функціонування економіки будь-якої країни необхідна широка мережа якісних автомобільних шляхів та розвинутої транспортної інфраструктури. Поєднуючи різні регіони, здійснюючи доставку вантажів і пасажирські перевезення, автомобілісти і дорожники забезпечують базові економічні процеси, без яких неможливий подальший поступ будь-якого національного господарства.

Сьогодні, в умовах запровадження секторальних реформ і реорганізації в багатьох сферах економіки та суспільства, вимоги до дорожньо-транспортної галузі зростають. Для подальшого розвитку і позитивних змін необхідно змінювати транспортну інфраструктуру, модернізувати систему вантажного та пасажирського транспорту. Розуміючи це, Уряд розглядає капітальний ремонт і будівництво доріг як один з пріоритетів у коротко- та середньостроковій перспективі. Саме тому в проекті бюджету на наступний рік передбачено понад 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг. Впевнений, що через кілька років результати цієї роботи будуть помітні кожному українцеві.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я та матеріального достатку. Нехай результати Вашої праці викликають довіру і повагу у співвітчизників та служать надійною основою для добробуту всієї країни!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку