українська російська англійська
Геннадій Зубко: У 201 об'єднаній територіальній громаді проходять перші вибори
29.10.2017 | 08:56
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У 201 об’єднаних територіальних громадах проходять перші вибори. Про це Віце-премєр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Еlection Day!

Сьогодні – день народження у 201 об’єднаній територіальній громаді по всій території України. Там проходять перші вибори. 2 млн людей об’єднались, аби разом змінювати й розвивати свої громади. І сьогодні вони обирають лідерів, які візьмуть відповідальність за долю громад. Переконаний, що розумний вибір і особиста небайдужість справді здатні змінити життя людей і всю країну!» - написав Геннадій Зубко.

Він повідомив, що найбільше виборів в ОТГ проходить у Волинській області – в 19 ОТГ, у Дніпропетровській – в 19, у Чернігівській області – в 14 ОТГ та у Житомирській – в 13.

Також у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 9 ОТГ, у Донецькій – в 2, у  Закарпатській – в 1, у Запорізькій – в 10, в Івано-Франківської - в 8, у Київській – в 4, у Кіровоградській – в 6, у Луганській – в 4, у Львівській – в 8, у Миколаївській – в 1, в Одеській – в 11, у Полтавській – в 12, у Рівненській – в 5, у Сумській – в 9, у Тернопільській – в 4, у Харківській – в 7, у Херсонській – в 10, у Хмельницькій – в 7, у Черкаській – в 14, у Чернівецькій – в 4.

«Тож після цих виборів кращими реформаторськими областями, які борються за нову систему управління та зміни на кращі умови життя українців, за кількістю ОТГ є Дніпропетровська, Волинська, Житомирська. Запорізька та Вінницька області.  Крім того,  24 грудня цього року перші місцеві вибори відбудуться ще у 51 об’єднаній громаді. Загалом після виборів 29 жовтня та 24 грудня 2017 року в Україні буде 665 об’єднаних територіальних громад, створених 3118 місцевими радами. Тобто майже 28 % колишніх місцевих рад вже об’єдналися у більш спроможні громади. В цих 665 ОТГ мешкають 5,7 млн людей – 13,4 % від загальної кількості населення країни», - написав Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку