українська російська англійська
3 листопада відбудеться презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

3 листопада 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди презентації національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

Початок заходу: 10:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр Українського кризового медіа-центру..

Учасники прес-конференції:

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

Микола Величкович, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму;

Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;

Ростислав Томенчук, голова Українського інституту міжнародної політики;

Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради України.

Учасники заходу нададуть детальну інформацію щодо проведення в Україні конкурсу "Молодіжна столиця України", покликаного активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України, поширенню кращих світових практик молодіжної роботи, обміну досвідом молодих людей із різних частин держави та країн Європи.

Інформаційна довідка:

Національний конкурс "Молодіжна столиця України" планується проводити щороку, відзначаючи найкраще місто в Україні для проживання та розвитку молоді. Цьогоріч старт конкурсу запланований на 1 листопада.

Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу "Європейська молодіжна столиця", який успішно реалізовується з 2008 року (більше інформації про конкурс тут http://www.europeanyouthcapital.org/about/) та низці національних конкурсів з визначення молодіжних столиць, започаткованих окремими країнами.

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: Марина Хромих (Український інститут міжанародної політики), тел.: +38063 3349416, е-mail: m.khromykh@uiip.org.ua.

 

версія для друку