українська російська англійська
Від початку року київські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 38 млн грн
30.10.2017 | 14:43
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – вересня 2017 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 37,7 млн гривень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 107 управлінських рішень та врахували 41 пропозицію за підсумками державних фінансових аудитів.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлено порушення законодавства, у 14 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

До суду пред’явлено 5 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 2 млн гривень.

Правоохоронним органам передано 91 матеріал контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 21 досудове розслідування, одній особі вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 124 особи, 82 – до дисциплінарної і матеріальної, 4 особи звільнено із займаних посад.

 

версія для друку