українська російська англійська
31 жовтня - прес-сніданок "Перші кроки медреформи: чого чекати українцям?"
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

31 жовтня о 10:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-сніданок «Перші кроки медреформи: чого чекати українцям

19 жовтня Верховна Рада ухвалила перший із пакета законів, що запускають процес змін у медичній системі. За умови підписання цього закону Президентом, уже з початку 2018 року розпочнеться перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Запрацює так званий, принцип «гроші йдуть за пацієнтом». А після прийняття повного пакета законів з’явиться Національна служба здоров’я України, яка займатиметься замовленням послуг для пацієнтів, управлінням бюджетом і його розподілом між медичними закладами. Передбачається, що 100% безкоштовною для громадян буде первинна, екстрена та паліативна допомога, а також ведення вагітності і пологи.

Чи допоможе реформа вивести медицину в Україні на якісно новий рівень? Чи буде для незахищених верств населення доступним відвідування медичних закладів? Як знайти собі сімейного лікаря? Ці та інші питання обговорять учасники прес-сніданку.

Спікери:

Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України;

● Сергій Березенко, народний депутат України;

● Олександр Ябчанка, експерт групи “Реформа системи охорони здоров’я” РПР.

Модератор: Віктор Таран, член Ради РПР, голова Центру «Ейдос».

Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися з учасниками прес-сніданку.

Щоб взяти участь у прес-сніданку, необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/cftCdp.

Контактна особа: Саша Ступаковська, 063-661-8765.

 

версія для друку