українська російська англійська
Голова Держенергоефективності взяв участь у глобальному форумі в Канаді
30.10.2017 | 22:24
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

У Торонто (Канада) у складі урядової делегації України на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у першому дні події світового масштабу – XI глобальному форумі Toronto Global Forum.

Більше 2700 делегатів з різних країн світу, глави держав, політичні лідери та підприємці зібралися в Торонто, щоб обговорити фінансові та геополітичні зміни в світі.

Зокрема, Форум розпочався з огляду світової економіки та викликів, які постають перед нею.

Окрему увагу присвячено питанню інвестицій. Учасники форуму, а це представники BMO Capital Markets, Healthcare of Ontario Pension Plan, Catalyst, Allianz Global Investors, Sharjah Investment and Development Authority, окреслили ті фактори, від яких залежать саме довгострокові інвестиції в інновації, інфраструктуру, сталий розвиток та процвітання громад. Важливу роль у цьому відіграє і сприятлива державна політика.

«Зі свого бок, додам, що, наприклад, в Україні якраз для забезпечення інвестування у «зелені» проекти було усунено важливу перешкоду, а саме  – однорічні договори на закупівлю електроенергії за «зеленим» тарифом. Сьогодні у виробників є можливість укладати довгострокові договори на закупівлю-продаж «чистої» електроенергії. Це додаткові гарантії для інвесторів. Вони можуть бути впевненими у майбутній реалізації «зеленого» проекту та безперешкодно залучати кредитні кошти», - прокоментував Голова Держенергоефективності.

 

версія для друку