українська російська англійська
Київ і Торонто влітку 2018 року відкриють пряме авіасполучення – перемовини Прем’єр-міністра з Главою Уряду провінції Онтаріо
30.10.2017 | 20:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Влітку наступного року провідний авіаперевізник України авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» відкриє прямий авіарейс за маршрутом Київ–Торонто, що сприятиме посиленню економічних зв’язків двох держав. Відповідні домовленості були озвучені в ході зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Главою Уряду провінції Онтаріо (Канада) Кетлін Вінн. Сторони відзначили посилення діалогу між Україною та Канадою і погодилися з необхідністю не втрачати темпів та глибини взаємної співпраці.

«Я радий анонсувати, що з літа наступного року Київ та Онтаріо стануть ще ближче. Адже українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» відкриває регулярний авіарейс Київ-Торонто. Це суттєво сприятиме не лише зміцненню міжлюдських контактів, а й відкриє нові можливості для розвитку бізнесу, особливо в контексті набуття чинності 1 серпня 2017 року Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою», - сказав Володимир Гройсман.

Глава Уряду України також подякував колезі за організацію «Ігор нескорених», які стали визначною військово-спортивною подією року та дозволили команді українців – ветеранів АТО продемонструвати неабиякі спортивні досягнення. Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в «Іграх Нескорених», як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН на Балканах, Близькому Сході та в Африці, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань в рамках АТО.

«Ми також високо цінуємо той факт, що найближчим часом в Торонто з’явиться меморіал Голодомору в Україні – однієї з найстрашніших трагедій в історії людства», - сказав Володимир Гройсман.

Під час перемовин сторони також торкнулися теми реформ в Україні. Володимир Гройсман підкреслив, що пріоритетними для Уряду є реформа держуправління, децентралізація, реформа системи держзакупівель, продовження податкової реформи, реформи в судовій, пенсійній, медичній сферах, в освіті та управлінні державною власністю, а також приватизація державних компаній.

Він також висловив сподівання, що канадські інвестори, зокрема з Онтаріо, не займатимуть очікувальну позицію й використають перспективи ринку України, який з кожним днем стає дедалі привабливішим внаслідок впровадження реформ.

 

версія для друку