українська російська англійська
Андрій Рева: Пенсійна реформа відповідає інтересам як сьогоднішніх, так і майбутніх поколінь пенсіонерів
31.10.2017 | 12:03
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Пенсійна реформа відповідає інтересам як сьогоднішніх, так і майбутніх поколінь пенсіонерів. Про це Андрій Рева заявив під час Колегії Міністерства соціальної політики України.

За його словами, пенсійна реформа готувалася Урядом тривалий період часу, з ретельним опрацюванням параметрів, оскільки стосувалася кожного – як нинішніх пенсіонерів, так і майбутніх.

“Перед нами стояло два основних завдання: підвищити гарантії пенсійного забезпечення  та створити мотиваційний механізм участі у пенсійному страхуванні, рівень якого є критично низьким. У результаті прийняття урядового Закону нам вдалося запровадити нову справедливу формулу нарахування пенсій з диференційованим підходом та автоматичний перерахунок пенсій”, - заявив Міністр.

Станом на сьогодні перерахунок пенсій здійснено для 10,2 млн осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. В цілому середній розмір доплат становив 560 гривень, а середній розмір пенсій збільшився до 2447 гривень. Але в окремих категорій працівників в результаті осучаснення пенсій виплати зросли вдвічі, а то і втричі.

“Люди вже отримали суму підвищень окремими виплатами і зрозуміли, що Уряд не пішов шляхом зрівнялівки або рівних виплат усім. Індивідуальний перерахунок продемонстрував: чим більший стаж та вищий розмір заробітної плати – тим більший розмір підвищення до пенсії”, - наголосив Андрій Рева.

 

версія для друку