українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Уряд робить все, щоб наші спортсмени мали змогу на зимовій Олімпіаді-2018 показати найкращий результат
31.10.2017 | 15:46
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів у Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, всесвітніх іграх з єдиноборств, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи. На засіданні були присутні Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та віце-президент Національного комітету спорту інвалідів Оксана Скугарева, які  повідомили про стан підготовки до зимової Олімпіади та  Паралімпіади в Пхьончхані (Південна Корея).

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що незважаючи на збройну агресію РФ та значне фінансування оборони нашої країни, Уряд працює над тим, щоб збільшувати видатки на спорт і знаходить додаткові джерела. Зокрема, про це свідчить підвищення зарплат тренерам ДЮСШ та прийнятні винагороди спортсменам за високі досягнення.

«Я хочу особливо подякувати спортсменам і тренерам за їхню роботу і досягнення, а зі свого боку уряд робить все, щоб спортивних успіхів було ще більше, зокрема на найближчій ХХIIІ зимовій Олімпіаді у місті Пхьончхан.  Уряд ухвалює всі необхідні на цьому етапі рішення»,  - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Також Віце-прем’єр запевнив, що буде вирішене питання щодо трансляції зимової Олімпіади із Пхьончхана, яку здійснюватиме Суспільна телерадіокомпанія (UA:Перший) і мільйони шанувальників зможуть стежити за олімпійськими змаганнями. 

Довідково

ХХIIІ зимові Олімпійські ігри триватимуть з 9 до 25 лютого 2018 року в місті Пхьончхан (Південна Корея). Українські спортсмени планують взяти участь в 11 видах спорту із 15 представлених на Іграх (біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, скелетон, фрістайл, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки на лижах, лижне двоборство, шорт-трек).

версія для друку