українська російська англійська
Остап Семерак: Інтеграція України до енергетичних ринків ЄС неможлива без врахування екологічної складової
31.10.2017 | 15:58
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Уряд зацікавлений у збільшенні в Україні частки джерел відновлювальної енергетики. Про це під час засідання Комітету Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ з енергетичної безпеки сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у своїй доповіді  щодо підвищення енергетичного співробітництва в рамках Східного партнерства, спрямованого на реалізацію Паризької угоди про зміну клімату.

Він зазначив, що цього вимагає Угода про асоціацію з ЄС  і зобов’язання України перед Європейським енергетичним співтовариством.

«Уряд України мотивований активно працювати в цьому напрямку, оскільки це впливає на конкурентоздатність української економіки і української енергетики. Маємо розуміти, що інтеграція України до енергетичних ринків ЄС неможлива без врахування екологічної складової», - сказав Міністр екології та природних ресурсів України.

Учасники засідання також обговорили перспективи розвитку Східного Партнерства у сфері енергетики напередодні Саміту, що відбудеться 24 листопада 2017 року у м. Брюссель.

За результатами засідання було ухвалено проект доповіді "Підвищення енергетичного співробітництва в рамках Східного партнерства, спрямованого на реалізацію Паризької угоди про зміну клімату.

Довідково

У Києві з 30 жовтня по 1 листопада триває шоста пленарна сесія Парламентської асамблеї ЄС-Східні сусіди (ПА Євронест), яка є парламентською установою Східного партнерства між Європейським Союзом та його Східноєвропейськими партнерами. Установчий акт Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ підписаний у м. Брюссель 3 травня 2011 року.

 

 

версія для друку