українська російська англійська
Володимир Гройсман: Ми високо цінуємо політику Канади з підтримки територіальної цілісності України та запровадження санкцій проти країни-агресора
31.10.2017 | 17:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна високо цінує політику Канади з підтримки територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також запровадження санкцій проти країни-агресора. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі Спікером Сенату Парламенту Канади Джорджем Фюрі  та Спікером Палати громад Парламенту Канади Джефом Реганом. Зустріч пройшла в Оттаві рамках візиту Глави Уряду до Канади.

Володимир Гройсман підкреслив, що не дивлячись на географічну віддаленість наших держав, Україна та Канада мають міцні історичні зв’язки, які особливо відчутні в час трансформацій та змін. Саме тому Канада була і залишається стратегічним союзником України на політичній арені і одним з найважливіших економічних партнерів.

Активному розвитку всіх сфер двосторонньої співпраці, за словами Прем’єр-міністра, сприяла, передусім, консолідована міжпартійна підтримка в Парламенті Канади. В цьому контексті важливими віхами стали укладання та ратифікація Угоди про вільну торгівлю та укладення Меморандуму про поглиблене співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Канадсько-Українською торговою палатою. 

"Мені приємно відзначити збільшення обсягів двосторонньої торгівлі у першому півріччі цього року та ріст експорту з України до Канади - на 23 %. Ми також вдячні за технічну допомогу та сприяння у проведенні реформ. Сподіваємося, що така допомога буде продовжуватися і надалі", - сказав Володимир Гройсман.

Він також подякував за підтримку Канадсько-української парламентської програми, яка діє вже 26 років. Наразі в Парламенті Канади стажуються 16 інтернів з України, а в Уряді України успішно працюють випускники цієї програми.

"Той досвід, який українська молодь отримує в Канаді, а головне - ціннісні орієнтири вашої країни, сприяють створенню потужного інтелектуального ресурсу оновленої України", - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку