українська російська англійська
Глава Уряду в Парламенті Канади: Ми розпочали процес формування України як держави з сильною економікою
31.10.2017 | 18:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України спільно з Президентом та Парламентом розпочали процес перетворення України на державу з сильною економікою, і в цьому процесі особливо важлива підтримка, яку надають наші міжнародні партнери, зокрема Канада. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання парламентського комітету міжнародної торгівлі Парламенту Канади. Засідання було присвячене питанням розвитку взаємовідносин з Україною.

«Процес формування України в державу з сильною економікою розпочався, і ми дякуємо  за підтримку нашим міжнародним партнерам, особливо Канаді, яка була з нами в непрості часи і залишається партнером сьогодні», - сказав Володимир Гройсман.

Він зазначив, що перед Україною сьогодні стоять надзвичайні виклики. «Ми проводимо реформи в усіх сферах життя. Говоримо про реформу децентралізації влади, про дерегуляцію, яка дозволяє знімати обмеження, реформу держслужби, енергосектору, про нове законодавство по боротьбі з корупцією. Останніми тижнями ми ухвалили рішення про зміни в пенсійній, освітній  медичній системі, - сказав Глава Уряду. - На часі – нове законодавство по приватизації, формування моделі обігу земель сільськогосподарського призначення, посилення оборонного потенціалу».  

Під час засідання канадські парламентарі цікавилися перспективами економічної співпраці, зокрема в реальному секторі економіки та АПК, боротьбою з корупцією та заходами щодо захисту іноземних інвестицій.

Володимир Гройсман відзначив, що сьогодні між Україною та Канадою існує багато можливостей для розвитку двосторонньої співпраці, і вже до кінця року ми зможемо побачити зростання обсягів двосторонньої торгівлі. 

«У нас великі можливості співпраці в агросекторі, значний потенціал в сфері аерокосмічної галузі та енергетики, зокрема альтернативній  енергетиці. Будівництво, легка промисловість, сфера послуг тощо – це все простір для нашої взаємодії», - підкреслив Прем’єр-міністр. 

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України перебуває в Канаді з офіційним візитом. Він вже провів низку зустрічей з представниками ділових кіл обох країн, а також українською громадою. Вчора, 30 жовтня, Глава Уряду взяв участь в великому міжнародному форумі Totonto Global Forum та Українсько-канадському діловому форумі, під час яких закликав інвесторів подивитися на Україну «по-новому» - як на ринок нових можливостей.  

 

версія для друку