українська російська англійська
У МОН обрали керівників 6 директоратів
31.10.2017 | 19:45
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

У Міністерстві освіти і науки підбили підсумки конкурсу з обрання генеральних директорів 7 директоратів. Конкурсна комісія визначила переможців та других за результатами кандидатів у 6 директоратах. Ще в одному буде оголошено повторний конкурс.

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції: переможець – Ганна Новосад – 22,767; другий кандидат – не визначений; жоден/на претендент/ка не набрав/ла мінімально необхідної суми балів.

Директорат вищої освіти і освіти дорослих: переможець – Олег Шаров – 24,084; другий кандидат – Ірина Шумік – 16,541.

Директорат дошкільної та шкільної освіти: переможець – Андрій Осмоловський – 18,255; другий кандидат – Оксана Бабінець – 17,713.

Директорат професійної освіти: переможець/ця не визначений/а. Жоден/на претендент/ка не набрав/ла мінімально необхідної суми балів. Буде оголошено повторний конкурс.

Директорат інклюзивної та позашкільної освіти: переможець – Лариса Самсонова – 16,738; другий кандидат – не визначений; жоден/на претендент/ка не набрав/ла мінімально необхідної суми балів

Директорат інновацій та трансферу технологій: переможець – Дар'я Чайка – 22,037; другий кандидат – Дмитро Бібік – 14,140.

Директорат науки: переможець – Дмитро Чеберкус – 22,805; другий кандидат – Олександр Галкін – 16,370.

Другий за результатами конкурсу кандидат має право на призначення на посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо така посада стане вакантною, а також у разі, коли переможець конкурсу відмовився від зайняття посади, складення Присяги державного службовця, коли буде виявлено обмеження щодо призначення на посаду відповідно до ЗУ «Про державну службу» або йому буде відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки.

Нагадуємо, що МОН було оголошено відкритий конкурс на посади генеральних директорів. Усі бажаючі могли подати документи та взяти участь у конкурсному відборі, який передбачав тестування на аналітичні здібності, знання законодавства, виконання ситуаційних завдань тощо.

Незабаром також буде оголошено конкурс на посади керівників експертних груп та експертів директоратів – докладнішу інформацію про це буде розміщено на сайті МОН та https://career.gov.ua/

 

версія для друку