українська російська англійська
Володимир Лапа обговорив із головами РДА реалізацію державної політики у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
01.11.2017 | 09:50
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

31 жовтня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, у рамках навчання для голів РДА, заступників голів керівників апаратів обласних та Київської міської державної адміністрації, розповів про діяльність Держпродспоживслужби та обговорив із присутніми реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зокрема, Володимир Лапа окреслив протиепізоотичну ситуації в країні, порядок та результати проведення планових та позапланових перевірок в поточному році, процедуру запровадження системи НАССР та контроль у сфері ціноутворення. Окремо він наголосив на необхідності співпраці територіальних органів Держпродспоживслужби з органами виконавчої влади на місцях та органами місцевого самоврядування задля вирішення проблем епізоотичної ситуації, забезпечення харчової безпеки.

Також учасники обговорили законопроект «Про захист прав споживачів» (№6754 від 17.07.2017), який перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Голова Держпродспоживслужби зачепив проблеми формування тарифів на послуги ЖКХ, здійснення заходів із профілактики АЧС, проведення планових та позапланових перевірок, складнощі, які виникають у сфері захисту прав споживачів та забезпечення безпечності харчових продуктів у Луганській і Донецькій областях тощо.

 

версія для друку