українська російська англійська
Головою Держатомрегулювання призначено Григорія Плачкова
01.11.2017 | 14:26
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

1 листопада 2017 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 757-р Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков приступив до виконання своїх обов’язків.

Дотепер він працював директором Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. На цій посаді займався питаннями розвитку атомної енергетики України, зокрема опікувався спорудженням централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива в Чорнобильській зоні відчуження. До цього, Григорій Плачков працював заступником директора з інвестицій та перспективного розвитку державної компанії «НАЕК «Енергоатом».

«Колектив Держатомрегулювання – це ті люди, що працюють для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки нашої держави. Місія ця надзвичайно важлива та відповідальна. Переконаний, виклики, які перед нами ставить сьогодення у сфері ядерної безпеки – ми долатимемо гідно й долатимемо разом. Адже кожен із нас прекрасно розуміє, що від нашої злагодженої роботи, зважених, усвідомлених рішень залежить безпечне майбутнє кожного українця, – зауважив очільник Інспекції. – Усім нам наснаги та оптимізму на цьому шляху».

 

версія для друку