українська російська англійська
Призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України виконано на 70 відсотків
01.11.2017 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України виконано на 70 відсотків. Про це 1 листопада під час брифінгу розповів начальник відділу комплектування і призову – заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Валерій Дендебера.

Цієї осені на укомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань планується призвати та направити 10460 юнаків, яким виповнилося 20 років та які не досягли 27-річного віку. Зокрема, до лав Збройних Сил – 6360 осіб, Національної гвардії – 3500 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб відповідно.

Призовні комісії розпочали роботу з 2 жовтня. 30 листопада – завершення призовної кампанії «Осінь-2017».

«Призов на строкову військову службу здійснюється з метою накопичення в державі військово навченого мобілізаційного ресурсу. Військовослужбовці строкової служби ЗС України до виконання завдань в АТО не залучаються. Наразі план призову уже виконано на 70 відсотків», - зазначив полковник Валерій Дендебера.

Для проведення призову в районі (місті) утворюється призовна комісія, яку очолює голова комісії – заступник голови райдержадміністрації. Членами комісії є: військовий комісар, заступник керівника районного органу управління освітою, заступник начальника районного органу Національної поліції, лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників, а також психолог державного (комунального) закладу, секретар комісії та ін.

Відправлення молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України здійснюється виключно через навчальні центри Збройних Сил України.

 

версія для друку