українська російська англійська
Україна повністю підтримує підходи ІСАО щодо безпеки цивільної авіації і вдячна за підтримку позиції України щодо безпеки авіаруху над Чорним морем – зустріч Прем’єр-міністра з Президентом Ради ICAO та Генеральним секретарем ICAO
01.11.2017 | 21:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна повністю підтримує і виконує вимоги Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) щодо безпеки цивільної авіації і вдячна керівництву Організації за підтримку позиції України щодо безпеки авіаруху над Чорним морем. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Президентом Ради ІСАО Олумуіва Бенард Аліу та Генеральним секретарем ІСАО Фан Лю.

«Для нас це дуже важливе питання. Ми готові до співпраці і готові використати весь наш потенціал України для регулювання цього винятково важливого питання», - сказав Володимир Гройсман

У свою чергу Президент Ради ІСАО подякував за бажання українських фахівців увійти до керівних органів та посилити менеджмент Організації. «Ми вдячні, що Україна бажає посилити менеджмент ІСАО, адже ми добре знаємо, що Україна має дуже кваліфікованих фахівців і дуже високі стандарти освіти в сфері авіації та безпеки руху», - сказав Олумуіва Бенард Аліу.

Під час переговорів сторони домовилися посилювати технічне співробітництво та розвивати взаємодію з питань забезпечення безпеки повітряного руху.

 

версія для друку