українська російська англійська
Виконавці неякісних будівельних робіт на Донеччині будуть занесені в "чорний шорт-лист", - Геннадій Зубко
02.11.2017 | 10:44
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Серед пріоритетних питань Донецької області, які потребують першочергового вирішення — є відновлення житла. Спільно з МВД, ДСНС було прийняте рішення про створення оперативного загону в Донецькій і Луганській областях, який буде безпосередньо займатися оперативним реагуванням і відновленням зруйнованої інфраструктури в «сірій» зоні.

Про це під час виїзного засідання профільного Комітету ВРУ в місто Торецьк повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, в держбюджет наступного року будуть внесені всі пропозиції щодо підсилення роботи ДСНС і загону оперативного реагування в зоні АТО.

«По будівельним компаніям, які працюють у Донецькій області, ми плануємо створити «чорний шорт-лист» за поданням від ВЦА і місцевих органів влади. У подальшому такі недобросовісні компанії будуть не тільки відсторонені від участі в тендерах на державні закупівлі, а ще й позбавлені ліцензії для проведення таких робіт», — наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку