українська російська англійська
Геннадій Зубко разом з Віталієм Кличком запустили нову гілку київського колектора
02.11.2017 | 12:24
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогоднішня подія – це яскраве свідчення того, що реформа децентралізації дає громадам можливість здійснювати не лише «косметичні» зміни й невеличкі проекти, а при правильному підході й плануванні – впроваджувати системні й фундаментальні кошторисні проекти.

Про це під час урочистого запуску II нитки Головного міського колектора заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Житлово-комунальне господарство, яке дає стале функціонування систем життєзабезпечення в містах, повинно бути пріоритетом кожного органу місцевого самоврядування. І саме такий пріоритет є в місті Києві, де створена синергія зусиль керівництва, персоналу і фахових людей. Завдяки вашій роботі, сьогодні громада Києва отримала стратегічно важливий інфраструктурний об’єкт, який забезпечить надійне водовідведення і покращить екологічний стан навколишнього середовища для понад 1,5 млн мешканців», — зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, фінансування об’єкта відбувалося за рахунок коштів ДФРР, державного і місцевого бюджетів. Всього на проект «Будівництво Другої нитки головного міського каналізаційного колектора у м. Києві» було витрачено майже 1,1 млрд грн, з яких: понад 330 млн грн – кошти ДФРР, понад 300 млн грн – субвенції з держбюджету і майже 441 млн грн – бюджет м.Києва.

Віце-прем’єр подякував міському голові, керівництву і персоналу «Метрострою», «Київводоканалу» за впровадження об’єкту і запросив 7 листопада на міжнародну спеціалізовану виставку «Комунтех – 2017», де за участю науковців і керівників водоканалів напрацьовуватимуться рішення щодо поводження з водними ресурсами в Україні.

 

версія для друку