українська російська англійська
Фонди для розміщення підрозділів в районі АТО готові до зимової експлуатації на 100%. Опалення підрозділів розпочато, - полковник Олег Галушко
02.11.2017 | 15:30
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На підготовку фондів до зимової експлуатації в районі проведення АТО виділено 14,8 млн грн. Ці кошти було спрямовано на підготовку фондів різної форми власності для розміщення військових підрозділів. Про це сьогодні, 2 листопада, повідомив під час брифінгу начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олег Галушко.

За його словами, роботи проводились у будівлях для розміщення особового складу, техніки тощо. Основні види робіт, що проводилися – ремонт покрівель, санвузлів, влаштування зовнішніх та внутрішніх мереж опалення, водопостачання, водовідведення, електропостачання, встановлення опалювальних котлів та насосного обладнання.

«На цей час роботи завершено, стан готовності фондів до зимової експлуатації складає 100 %. Опалення підрозділів розпочато», – зазначив полковник Олег Галушко.

Офіцер підкреслив, що для належної експлуатації фондів, на яких розміщуються військові підрозділи, й враховуючи можливу зміну місць дислокації, створено запас основних будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт.

Для забезпечення енергопостачанням військових частин у районі проведення АТО у 2017 році укладено 344 договори на проведення розрахунків на відшкодування спожитих енергоносіїв та комунальних послуг.

«Відключень військових частин від мереж енергопостачання немає», – розповів полковник Олег Галушко.

Окрім цього, для роботи усіх котелень протягом опалювального сезону створено необхідні запаси котельного палива. Накопичені запаси дров та запланований обсяг їх допостачання забезпечить потребу військ до кінця опалювального сезону у повному обсязі.

«Проведені заходи щодо підготовки казармено-житлового фонду Міноборони до зими забезпечать стабільне проведення опалювального періоду», – повідомив начальник Головного КЕУ Збройних Сил України.

 

версія для друку