українська російська англійська
У 2015-2017 роках до сфери управління Міноборони передано 16 майнових комплексів для розміщення військових частин та підрозділів ЗСУ
02.11.2017 | 15:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Міністерстві оборони питання розвитку сучасної інфраструктури Збройних Сил України вирішується шляхом утворення нових військових містечок від передачі фондів різних форм власності до сфери управління Міноборони, а також будівництва й відновлення діючих фондів військових містечок. Про це під час брифінгу розповів начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олег Галушко.

Так, Головним КЕУ спільно з іншими органами військового управління організовано роботу щодо передачі фондів різних форм власності до сфери управління Міноборони.

«За результатами проведеної роботи у 2017 році розроблено та прийнято Урядом 2 розпорядження Кабінету Міністрів України, що дало змогу прийняти до сфери управління Міноборони 46 будівель і споруд», – повідомив офіцер.

Крім того, видано 2 спільних накази Міністерства оборони України та органів уповноважених управляти державним майном, відповідно до яких до сфери управління Міноборони прийнято фонди в Донецькій та Волинській областях.

«Загалом протягом 2015-2017 років розроблено та прийнято Урядом 17 розпоряджень Кабінету Міністрів України, згідно з якими до сфери управління Міністерства оборони України передано 16 майнових комплексів – це 270 будівель та споруд», – зазначив полковник Олег Галушко.

За його словами, на сьогодні на погодженні в центральних органах виконавчої влади знаходяться 4 проекти розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо передачі до сфери управління Міноборони фондів в Одеській, Донецькій та Львівській областях. Одночасно опрацьовуються проекти спільних наказів щодо приймання-передачі 2 майнових комплексів в Донецькій та Одеській областях.

Крім цього, триває робота щодо погодження з власниками нерухомого майна можливості передачі до сфери управління Міністерства оборони України фондів у Донецькій, Запорізькій та Сумській областях.

«Загалом на різних етапах опрацювання ведеться робота з державними та місцевими органами виконавчої влади щодо передачі 23 майнових комплексів для розміщення військових частин та підрозділів Збройних Сил України», – повідомив начальник Головного КЕУ Збройних Сил України полковник Олег Галушко.

 

версія для друку